Chovatelskou stanici Pexeso jsem založila v roce 2001. Svého prvního Gordona jsem si pořídila z toho nejhoršího možného důvodu, protože se mi líbil. 

Pořídila jsem si svou první fenku gordon setra Yoli z Podmaršovic, které jsem říkala Číra. Bohužel v osmi měsících zemřela na psinku.

Nezahořkla jsem a z Podmaršovic jsem si přivezla své druhé štěně, Zitu, slyšící na jméno Tai-či. Tai-či měla za svůj život dvoje štěňata a z jejího druhého vrhu jsem si nechala fenku Ašku Pexso. 

Ta měla také dva vrhy štěňat a z druhého vrhu jsem si chtěla také nechat fenku. Trošku se to zkomplikovalo a nakonec mi zůstal pejsek Cink Pexeso. 

Jelikož jsem vždycky chtěl fenku tak jsem si po smrti Ašky pořídila štěňátko z chovné stanice Scotch do pole od pana Zdeňka Hejzlara.

Se svými psy se věnuji záchranářské kynologii a jsem členkou (vedoucí záchranné brigády a rozhodčí) Svazu záchranných brigád kynologů České republiky.

Omlouvám se za neúplnost stránek. Stránky jsou ještě ve  výstavbě, ale věříme, že již v brzké době budou hotové. Pokud Vás zajímá něco co jste zde nenašli, neváhejte mě kontaktovat.